Kartki świąteczne z nadrukiem

Każda kartka świąteczna dostępna jest w ofercie z wkładką (insertem) oraz kopertą. Instnieje możliwość zamówienia kartek świątecznych bez nadruku w wersji rozłożonej, tak aby klient sam mógł nadrukować lub wypisać życzenia lub w wersji z nadrukiem. Nadruk wykonujemy na wkładce oraz/lub na okładce kartki świątecznej.

Poniżej znajdą Państwo opisy technik nadruków jakie wykonujemy na wkładce i na okładce.

Druk życzeń

Nadruk wewnątrz kartki na wkładce (insercie)


Nadruk cyfrowy

Nadruk cyfrowy pełnokolorowy na wkładce wykonujemy stosując kolory CMYK (4+0). Pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości róznokolorowego nadruku, poprzez połączenie życzeń z logotypem firmy.

Nadruk sitowy

Nadruk wykonywany metodą druku sitowego z palety kolorów Pantone. Są to kolory, których nie można uzyskać ze zmieszania kolorów drukarskich CMYK. Do nich należą m.in. kolor złoty oraz srebrny. W przeciwieństwie do druku pełnokolorowego, w sitodruku nadruk wykonujemy z 1 koloru. Każde połączenie większej ilości kolorów Pantone lub 1 koloru Pantone i druku cyfrowego - pełnokolorowego, powoduje zwiększenie kosztów. Dlatego jeżeli nie ma konieczności zastosowania kolorów Pantone lub logo występuje w dwóch wersjach kolorystycznych CMYK lub Pantone, przeważnie klient wybiera opcję druku cyfrowego.

Druk życzeń

Nadruk na okładce kartki świątecznej


Złocenie (Hot-stamping)

Metoda drukowania poprzez naniesienie logotypu w kolorze takiej samej folii, jaką użyliśmy we wzorze kartki lub innej z dostępnych (bordowa, granatowa, złota, srebrna, brązowa)

Tłoczenie

Metoda drukowania poprzez wytłaczanie logotypu na okładce kartki świątecznej. W tłoczeniu najlepszy efekt uzyskujemy w logotypach o wyraźnych, grubych elementach.

Złocenie z tłoczeniem

Metoda wykorzystująca połączenie 2 powyższych technik, czyli złocenia i tłoczenia. Tłoczony logotyp mieni się w kolorach folii będąc niemal elementem samego wzoru kartki świątecznej.

Warunki nadruku i wzory życzeń

Warunki nadruku

Wsparcie fundacyjne

Fundacje

Warunki środowiskowe

ECF - papier wykonany z celulozy bielonej, bez użycia chloru w postaci elementarnej, papier bezdrzewny

Wysyłka, termin realizacji

Dostawa
Katalog kartek świątecznych
Katalog kartek świątecznych

Zamów katalog kartek świątecznych w formacie .PDF lub w wersji drukowanej
mail1