GRAFWAY.pl kontakt

Formularz kontaktowy umożliwia sprawny kontakt i ograniczenie błędów, jakie mogą zdarzyć się w przypadku kontaktu telefonicznego. Przesyłając zapytanie o cenę kartek świątecznych proszę podać symbol kartki, ilość oraz rodzaj nadruku jaki Państwa interesuje. Proszę również pamiętać, że kartki świąteczne można zamawiać w minimalnej ilości 100 szt.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko   *
Firma   *
Stanowisko
Miejscowość
E-mail   *
Telefonu
Tytuł zapytania   *

Treść
   *
Preferowana forma odpowiedzie-mail
telefon

   *) pola muszą zostaną wypełnione

Wprowadzane do formularza dane umożliwiają sprawną i rzeczową odpowiedź, na zadane w formularzu zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania lub na życzenie do ich usunięcia.

Cenniki zawarte na stronie internetowej www.grafway.pl nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Strona grafway.pl nie działa na zasadzie sklepu internetowego. Indywidualne uzgodnienia właściwości produktów oraz cen następują w umowie sprzedaży produktów pomiędzy firmą, a jej klientem.

Warunki nadruku i wzory życzeń

Warunki nadruku

Wsparcie fundacyjne

Fundacje

Warunki środowiskowe

ECF - papier wykonany z celulozy bielonej, bez użycia chloru w postaci elementarnej, papier bezdrzewny

Wysyłka, termin realizacji

Dostawa
Katalog kartek świątecznych
Katalog kartek świątecznych

Zamów katalog kartek świątecznych w formacie .PDF lub w wersji drukowanej
mail1